View Larger Image Spegel 30-talet björkTranasantik2023-07-03T15:53:34+02:00 fasett glas något defekt, Mått 113 x46 cm , Pris 475 kr Relaterade projekt spegel och konsolbord Galleri Spegel teak Galleri Förgylld handskuren spegel rokokostil Galleri Liten oval 1800-tals spegel Galleri Golvspegel 1800-tal Galleri