View Larger Image Golvspegel 1800-talTranasantik2022-09-23T14:39:17+02:00 Höjd 225 cm bredd 68 cm Pris 7900 kr Relaterade projekt spegel och konsolbord Galleri Spegel teak Galleri Spegel 30-talet björk Galleri Förgylld handskuren spegel rokokostil Galleri Liten oval 1800-tals spegel Galleri