View Larger Image spegel och konsolbordTranasantik2023-10-07T14:01:20+02:00 Svart marmorskiva Spegel mått höjd 169 cm, Bredd 55 cm, Bord Höjd 70 cm, Bredd 62 cm, djup 24 cm Pris 2900 kr Relaterade projekt Spegel teak Galleri Spegel 30-talet björk Galleri Förgylld handskuren spegel rokokostil Galleri Liten oval 1800-tals spegel Galleri Golvspegel 1800-tal Galleri