View Larger Image Karmstolar gröna paretTranasantik2023-09-05T12:46:21+02:00 Pris 550 kr st Relaterade projekt Barngungstol Galleri Karmstol Länsstol barockstil ek Galleri Skrivbordstol 1800/1900-tal Galleri 4 sengustavianska stolar Galleri Pinnstolar början på 1900-talet Galleri