View Larger Image BarngungstolTranasantik2024-04-25T16:07:57+02:00 Höjd 94 cm, sitthöjd 38 cm, bredd 53 cm, Pris 975 kr Relaterade projekt Karmstol Länsstol barockstil ek Galleri Skrivbordstol 1800/1900-tal Galleri 4 sengustavianska stolar Galleri Pinnstolar början på 1900-talet Galleri Taburetter banketter paret Galleri