View Larger Image Karmstol Länsstol barockstil ekTranasantik2024-03-14T15:16:40+01:00 Höjd rygg 114 cm, Pris 1200 kr Relaterade projekt Barngungstol Galleri Fåtöljer grå klädsel Galleri Fåtölj 50-talet Galleri Skrivbordstol 1800/1900-tal Galleri 2 st fåtöljer rokokostil Galleri