View Larger Image Taburetter banketter paretTranasantik2024-01-18T16:33:44+01:00 Längd 60 cm, Sitthöjd 45 cm, Djup 38 cm, Pris 1600 kr paret Relaterade projekt Barngungstol Galleri Karmstol Länsstol barockstil ek Galleri Skrivbordstol 1800/1900-tal Galleri 4 sengustavianska stolar Galleri Pinnstolar början på 1900-talet Galleri