View Larger Image 4 gröna stolar bondrokokoTranasantik2023-05-20T12:44:59+02:00 Höjd 91 cm Pris 1900 kr för 4st Relaterade projekt Barngungstol Galleri Karmstol Länsstol barockstil ek Galleri Skrivbordstol 1800/1900-tal Galleri 4 sengustavianska stolar Galleri Pinnstolar början på 1900-talet Galleri