View Larger Image 2 KarmfåtöljerTranasantik2022-09-11T15:22:52+02:00 Pris 3000 kr Paret Relaterade projekt Barngungstol Galleri Karmstol Länsstol barockstil ek Galleri Skrivbordstol 1800/1900-tal Galleri 4 sengustavianska stolar Galleri Pinnstolar början på 1900-talet Galleri