View Larger Image Stolar och bord Mitab TranåsTranasantik2022-08-19T12:16:58+02:00 Stolar 500 kr st finns 6 st. Bord diameter 110 cm 1900 kr. Relaterade projekt Sängbord / lampbord stringmodell teak Galleri Fällbord 1800-talet Galleri Runda träbord Galleri Karmstol Länsstol barockstil ek Galleri Skrivbordstol 1800/1900-tal Galleri