View Larger Image Spegel teakTranasantik2023-07-03T15:57:28+02:00 Mått 95 x 44 cm, Pris 675 kr Relaterade projekt spegel och konsolbord Galleri Spegel 30-talet björk Galleri Förgylld handskuren spegel rokokostil Galleri Liten oval 1800-tals spegel Galleri Golvspegel 1800-tal Galleri