View Larger Image Förgylld handskuren spegel rokokostilTranasantik2024-02-27T16:47:47+01:00 Mått 120 x 50 cm, Pris 1300 kr SÅLD! Relaterade projekt spegel och konsolbord Galleri Spegel teak Galleri Spegel 30-talet björk Galleri Liten oval 1800-tals spegel Galleri Golvspegel 1800-tal Galleri