View Larger Image Liten oval 1800-tals spegelTranasantik2023-02-09T11:55:24+01:00 Bredd 60 cm, Höjd 43 cm Pris 1200 kr Relaterade projekt spegel och konsolbord Galleri Spegel teak Galleri Spegel 30-talet björk Galleri Förgylld handskuren spegel rokokostil Galleri Golvspegel 1800-tal Galleri