Q 115 cm, 2 skivor a60 cm, Pris 7900 kr
Köksbord Allmoge
Tranasantik2024-07-15T17:07:53+02:00L 112 cm, B 64 cm, H 75 cm, Pris 1900 kr SÅLD !
Slagbord furu 1800-tal
Tranasantik2024-07-03T14:19:38+02:00Längd 186 cm, Höjd 75 cm, Bredd 106 cm, Pris 6500 kr
Gråmålat matbord
Tranasantik2024-06-27T13:02:06+02:00Diameter 119 + Skiva 50 cm, skivan har sargkant , Höjd 75 cm Pris 3900 kr
Halvmånebord furu
Tranasantik2024-06-11T15:37:31+02:00Längd 107 cm, Höjd 74 cm, Djup 53 cm Pris 975 kr.
Matbord i massiv furu stavlimmad skiva
Tranasantik2024-05-14T15:53:41+02:00Stavlimmat ändträ i skivan, Längd 180 cm, Bredd 78 cm, Höjd 75 cm, Pris 2400 kr
Sängbord / lampbord stringmodell teak
Tranasantik2024-04-14T13:31:43+02:00Höjd 52 cm, bredd 52 cm Djup 52 cm Pris 1200 kr
Fällbord 1800-talet
Tranasantik2024-04-04T12:11:44+02:00snidad drake i pelare, Höjd 76 cm, Oval skiva 96×76 cm, Pris 2100 kr