View Larger Image 4 sengustavianska stolarTranasantik2024-02-13T14:29:56+01:00 Pris 3500 kr för alla Relaterade projekt Karmstol Länsstol barockstil ek Galleri Skrivbordstol 1800/1900-tal Galleri Pinnstolar början på 1900-talet Galleri Taburetter banketter paret Galleri 4 st stolar retro Galleri