View Larger Image 4 st stolar retroTranasantik2023-08-19T13:37:19+02:00 Pris 1200 kr för 4st Relaterade projekt Karmstol Länsstol barockstil ek Galleri Skrivbordstol 1800/1900-tal Galleri 4 sengustavianska stolar Galleri Pinnstolar början på 1900-talet Galleri Taburetter banketter paret Galleri