View Larger Image Spegel OscarianskTranasantik2022-04-30T14:15:44+02:00 Höjd 77 cm bredd 73 cm Pris 1500 kr Relaterade projekt spegel och konsolbord Galleri Spegel teak Galleri Spegel 30-talet björk Galleri Förgylld handskuren spegel rokokostil Galleri Liten oval 1800-tals spegel Galleri