View Larger Image Kandelabrar Oscarianska 1800-talTranasantik2023-10-07T13:15:17+02:00 Förgylld mässing 5 ljushållare 5900 kr Relaterade projekt Taklampa Galleri Bordslampa Joe Colombo Husqvarna Galleri Lampett / väggapplique mässing Galleri Fruktskål med tillhörande ljusstakar Galleri Taklampa/fönsterlampa början från 1900-talet Galleri