View Larger Image 6 st stolar leksandmodellTranasantik2022-11-07T14:15:13+01:00 Mahogny 3900 kr för 6st Relaterade projekt Karmstol Länsstol barockstil ek Galleri Skrivbordstol 1800/1900-tal Galleri 4 sengustavianska stolar Galleri Pinnstolar början på 1900-talet Galleri Taburetter banketter paret Galleri