View Larger Image 4 st vitmålade äppletstolarTranasantik2021-07-31T11:18:30+02:00 Pris 1900 kr Relaterade projekt Karmstol Länsstol barockstil ek Galleri Skrivbordstol 1800/1900-tal Galleri 4 sengustavianska stolar Galleri Pinnstolar början på 1900-talet Galleri Taburetter banketter paret Galleri