Svart marmorskiva Spegel mått höjd 169 cm, Bredd 55 cm, Bord Höjd 70 cm, Bredd 62 cm, djup 24 cm Pris 2900 kr
Spegel 30-talet björk
Tranasantik2023-07-03T15:53:34+02:00fasett glas något defekt, Mått 113 x46 cm , Pris 475 kr
Förgylld handskuren spegel rokokostil
Tranasantik2024-02-27T16:47:47+01:00Mått 120 x 50 cm, Pris 1300 kr SÅLD!
Liten oval 1800-tals spegel
Tranasantik2023-02-09T11:55:24+01:00Bredd 60 cm, Höjd 43 cm Pris 1200 kr