Oljemålning av Harry Waldow2016-03-08T15:40:10+00:00

Oljemålning av Harry Waldow

,

Olja på duk motiv sjön Sommen H.Waldow
78×57 cm + ram
Pris 2700 kr

Tavla Johan Arvall2014-11-20T19:00:06+00:00

Tavla Johan Arvall

,

Signerad Johan Arvall 1944
Bredd 63 cm Höjd 75 cm
Pris 1200 kr

Tavla Herman Norrman2014-11-20T16:46:33+00:00

Tavla Herman Norrman

,

Signerad H Norrman 1884
B 122 H 90 cm med ram
Orginalram