Terrin Stig Lindberg Gustavsberg2018-11-14T00:19:51+00:00

Project Description

Handmålad terrin från 1900-talets mitt. Lock med knopp i form av blomma. Signerad med studiohanden. Design Stig Lindberg.

Pris: 1500 kr

Project Details