View Larger Image Taburett vitTranasantik2022-02-22T14:31:45+01:00 Längd 52 cm Pris 975 kr Relaterade projekt Karmstol Länsstol barockstil ek Galleri Skrivbordstol 1800/1900-tal Galleri 4 sengustavianska stolar Galleri Pinnstolar början på 1900-talet Galleri Taburetter banketter paret Galleri