View Larger Image Stolar empirmodellTranasantik2020-11-24T16:07:47+01:00 Pris 1000 kr 4 st Relaterade projekt Karmstol Länsstol barockstil ek Galleri Skrivbordstol 1800/1900-tal Galleri 4 sengustavianska stolar Galleri Pinnstolar början på 1900-talet Galleri Taburetter banketter paret Galleri