View Larger Image GuldspegelTranasantik2022-07-29T14:42:40+02:00 Höjd 100 cm bredd 45 cm Pris 1500 kr Relaterade projekt Spegel Jugend Galleri spegel och konsolbord Galleri Spegel teak Galleri Spegel 30-talet björk Galleri Förgylld handskuren spegel rokokostil Galleri