4 st tekoppar Verdura Rörstrand Marianne Westman2018-11-14T00:19:50+00:00

Project Description

4 st härliga tekoppar i fint bruksskick ( 1 st med liten nagg)
Höjd på kopp 6,5 cm
Diameter 9 cm
Pris 3500 kr för 4 st

Project Details